Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe na sprzedaż Jaczkowice - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

Budynek użytkowy Jelcz-Laskowice

Laskowice,Jelcz-Laskowice(Jaczkowice + 13 km)

2 650 000 zł325 m² 8 153,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:952 m²

Kontakt Robert Dutczak:   , od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 do 18.00 Do zaoferowania funkcjonalny budynek usługowy w północnej części Jelcza-Laskowic o powierzchni 325m2.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec

Jelcz,Jelcz-Laskowice(Jaczkowice + 13 km)

5 199 999 zł2 300 m² 2 260,87 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 353 m²

Na sprzedaż w pełni funkcjonujący kompleks budynków przemysłowo biurowych o łącznej powierzchni 2300 m , położony na działce o powierzchni 0,6353 ha. Nieruchomość znajdująca.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Główna

Brzezinki(Jaczkowice + 21 km)

2 990 000 zł779,50 m² 3 835,79 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Powierzchnia działki:5 520 m²

Na sprzedaż budynek usługowy w stanie surowym otwartym + atrakcyjne działki inwestycyjne Brzezinki, ul. Główna W doskonałej lokalizacji nad pięknym jeziorem i lasem z dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Gajków

Gajków(Jaczkowice + 18 km)

6 500 000 zł960 m² 6 770,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Prezentujemy wysokiej klasy halę produkcyjną i magazynową położoną poza granicami miasta, w spokojnej okolicy Kamieńca Wrocławskiego w Gajkowie. Ta nowoczesna nieruchomość została.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Brzeg(Jaczkowice + 15 km)

3 000 000 zł1 041 m² 2 881,84 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 138 m²

Oferta sprzedaży nieruchomości usługowo-mieszkalnej położonej w Brzegu przy ul. Myczkowskiego. Działki gruntu łącznego obszaru 0,2138ha (własność), z wybetonowanym placem.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Szkolna

Brzeg(Jaczkowice + 15 km)

80 000 zł24,60 m² 3 252,03 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży dużego garażu przy ul. Szkolnej w Brzegu. Lokal niemieszkalny o powierzchni 24,60 m2 położony jest na wysokości gruntu w budynku mieszkalnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Siedlce

Siedlce(Jaczkowice + 10 km)

899 000 zł190 m² 4 731,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Na sprzedaż budynek usługowo-mieszkalny sklep 70 m + mieszkanie 120 m na działce 4200 m koło Oławy Przedstawiam ofertę sprzedaży nieruchomości o dużym potencjale, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Brzeg

Brzeg(Jaczkowice + 15 km)

1 250 000 zł1 313 m² 952,02 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:18 000 m²

Brzeg, ok. 40 km od Wrocławia, opolskie - Oferta sprzedaży hali produkcyjno-magazynowej o pow. użytkowej 1313m2, będącej częścią kompleksu hal przemysłowych o łącznej powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Pawłów

Pawłów(Jaczkowice + 18 km)

2 500 000 zł8 600 m² 290,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 600 m²

Na sprzedaż obiekt produkcyjno - magazynowy zlokalizowany w miejscowości Pawłów (niedaleko Brzegu), gmina Skarbimierz, powiat brzeski, województwo Opolskie. Działka o powierzchni 8600 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Brzeg

Brzeg(Jaczkowice + 15 km)

1 800 000 zł1 176 m² 1 530,61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową halę magazynową zlokalizowaną w Brzegu. Ta imponująca przestrzeń o powierzchni 1176 m2 jest doskonałą okazją dla przedsiębiorców poszukujących miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy

Jaczkowice,dolnośląskie

1 494 250 zł695 m² 2 150 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Polecam na sprzedaż bardzo ciekawy obiekt w Jaczkowicach! *prowizję pośrednictwa pokrywa właściciel* Jest to miejscowość położona 3 kilometry od Oławy, najbliższe otoczenie to domy.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij